XIII DRRŻ już za nami.

Napisane przez

W miniony weekend odbyły się nasze doroczne regaty rodzinne, w których wzięły udział 24 załogi. Regaty jak zwykle odbyły się w trzech kategoriach: jachty otwarto pokładowe (5 jednostek), Sportina 595 (7 jednostek) i jachty kabinowe (12 jednostek).
W sobotę odbyły się 2 krótkie biegi, a w niedzielę dzięki trochę lepszym warunkom wiatrowym odbyły się dwa kolejne krótkie biegi i bieg długodystansowy z metą na wysokości przystani Białych Żagli.

 

Po łącznie 5 emocjonujących biegach zostali wyłonieni zwycięzcy, którzy otrzymali puchary, a nagrody tradycyjnie zostały rozlosowane podczas zakończenia regat. Poniżej lista zwycięzców.

 

Otwarto pokładowe

Sportina 595

Jachty kabinowe

Miejsce 1

Mariusz Wasilewski

Kazimierz Pokorniecki

Andrzej Rygielski

Miejsce 2

Marcin Mądzielewski

Lech Matecki

Maciej Jaskuła

Miejsce 3

Przemysław Olejniczak

Maciej Sobczak

Sławomir Wiśniewski

 

Poza biegami regatowymi w sobotę odbył się koncert Leonarda Luthera pt. „Gramy dla Dromadera,” którym uczciliśmy pamięć naszego zmarłego kolegi Wiesława Dominiczaka. Podczas koncertu został podany poczęstunek w postaci wspaniałych wędlin, ryb i nalewek własnej roboty przygotowany przez Wiolettę Dominiczak. To był pyszny punkt programu podobnie jak pieczony prosiak podany wcześniej zaraz po  biegach regatowych.

W galerii naszej strony można obejrzeć więcej zdjęć z naszej imprezy.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.