- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Poniżej tabele wyników regat w poszczególnych klasach, ale wcześniej jeszcze dwa słowa podsumowania. Jak już wcześniej pisałem w regatach wzięło udział 56 jednostek w sześciu klasach, co przełożyło się na 115 osób startujących. Gratulacje dla zwycięzców, a także dla pozostałych załóg za ostrą rywalizację. Wszystkich zapraszamy w przyszłym roku na kolejne regaty długodystansowe.
[accordion showSpeed="720"] [item title="OPTIMIST"]
Miejsce | Klub | Sternik |
1 | TKŻ Toruń | Dróżyńska Agata |
2 | TKŻ Toruń | Sadecka Hanna |
3 | KST Włókniarz Chełmża | Piekarska Agata |
4 | TKŻ Toruń | Kurasz Antonina |
5 | TKŻ Toruń | Mańkowska aleksandra |
6 | TKŻ Toruń | Wiśniewska Sara |
7 | TKŻ Toruń | Dróżyńska Oliwia |
8 | TKŻ Toruń | Dębiak Korneliusz |
9 | TKŻ Toruń | Kowalski Tomasz |
10 | TKŻ Toruń | Zalewski Gustaw |
11 | KST Włókniarz Chełmża | Piekarski Tymoteusz |
12 | KST Włókniarz Chełmża | Sikorska Agata |
13 | KST Włókniarz Chełmża | Sikorska Filip |
14 | TKŻ Toruń | Jarecki Witold |
15 | TKŻ Toruń | Osiński Antoni |
16 | Józefowicz Jeremi |
[/item] [item title="LASER"]
Miejsce | Klub | Sternik |
1 | TKŻ Toruń | Pawłowska Karolina |
2 | LOK Wąbrzeźno | Juszczuk Justyna |
3 | LOK Wąbrzeźno | Grudzińska Dorota |
4 | Elektryk Grudziądz | Folmer Weronika |
5 | TKŻ Toruń | Franciszkowska Daria |
[/item] [item title="CADET"]
Miejsce | Klub | Sternik | Załoga |
1 | Elektryk Grudziądz | Wróblewska Weronika | Kuczwalska Julita |
2 | Elektryk Grudziądz | Wróblewski Hubert | Broda Michał |
3 | KST Włókniarz Chełmża | Wasilewski Marcin | Karczmarczyk Kacper |
4 | KST Włókniarz Chełmża | Kicińska Karolina | Rutkowska Zuzanna |
5 | KST Włókniarz Chełmża | Kulin Aleksandra | Bagiński Szymon |
6 | Elektryk Grudziądz | Lewandowska Natalia | Broda Julia |
[/item] [item title="JACHTY KABINOWE"]
Jacht | Miejsce | Klub | Sternik | Załoga | |
Foka | 1 | Kiliański leszek | Bizoń Tomasz | ||
Love Love | 2 | Białe Żagle | Lewandowski Jerzy | Hanna Lewandowska | Tomasz Lewandowski |
Orion s/y Jantar | 3 | Stasiorowski Ryszard | Aszyk Olimpia | Borowiak Patryk | |
Micro | 4 | Białe Żagle | Słupkowski Jacek | Słupkowska Monika | Słupkowska Antonina |
Słupkowska Antonina | |||||
Golif s/y An Draever | 5 | Białe Żagle | Olejniczak Przemysław | Olejniczak Jadwiga | Olejniczak Martyna |
Olejniczak Mikołaj | Drzewuszewski Piotr | Drzewuszewska Elżbieta | |||
Drzewuszewska Martyna | |||||
Venus s/y Iga | 6 | KST Włókniarz | Rozmarynowicz Błażej | Rozmarynowicz Kosma | Pawlikowski Natan |
Rozmarynowicz Tymoteusz | |||||
Flirt | 7 | Hawryło Wojciech | Tłok Natalia | Maciaszczyk Dominika | |
Antila 22 s/y Avangarde | 8 | Białe Żagle | Adamczyk Henryk | Sobczak Alina | Olszewska Wanda |
[/item] [item title="SPORTINA 595"]
Jacht | Miejsce | Klub | Sternik | Załoga | |
s/yDiamont | 1 | Białe Żagle | Pokorniecki Kazimierz | Pokorniecka Elżbieta | |
s/y Diament | 2 | Krutelewicz Michał | Wantuch Ryszard | ||
s/y Ambrozja | 3 | Mielczarski Mariusz | Chlebowski Dariusz | ||
brak nazwy | 4 | Białe Żagle | Sobczak Maciej | Sobczak Szymon | Kępińska Magdalena |
brak nazwy | 5 | Dąbrowski Andrzej | Wiśniewska Dagmara | Holka Katarzyna | |
s/y Lucy | 6 | Białe Żagle | Sadzikowski Piotr | Sadzikowska Lucyna | Miller Katarzyna |
Wiśniewska Ewa |
[/item] [item title="KLASA WOLNA"]
Jacht | Miejsce | Klub | Sternik | Załoga | |
Katamaran Hurricane | 1 | Sanocki Adam | Sanocka Wioletta | Rogalski Mirosław | |
Sigma Activ s/y Fizjo | 2 | Pasciel Michał | Chmielnik Ewa | Teuschner Jakub | |
Sigma Activ | 3 | Sobociński Robert | Kodrzycki Sławomir | Sosnowska Beata | |
Sigma Activ | 4 | Gołąb Mateusz | Golder Gołąb Dorota | ||
Katamaran s/y Myszak | 5 | Białe Żagle | Barc Mirosław | Barc Ewa | |
470 | 6 | Barc Wojciech | Kowalski Piotr | ||
Deska | 7 | Nagórski Jerzy | |||
Omega s/y Stratus | 8 | Korpalski Krzysztof | Rumiński Piotr | Osika Mirosław | |
Kostusiak Mariusz | |||||
FD | 9 | Białe Żagle | Wiśniewski Sławomir | Wiśniewski Yann | Wiśniewska Julia |
Ixylon s/y Szympateria | 10 | Białe Żagle | Sobczak Patryk | Ossowiecka Martina | |
Zefir | 11 | Lewandowski Adam | Aszyk Joanna | Aszyk Artur | |
Omega | 12 | Jaskuła Maciej | Jaskuła Ewa | ||
Katamaran Dart 18 s/y BIOS | 13 | Osiński Marcin | Osiński Antoni | ||
Brak nazwy | 14 | Olejniczak Julia | Dominiczak Jędrzej | Zieliński Michał | |
Hornet | 15 | Karasiński Jerzy | Karasińska Grażyna | Krzywania Zbigniew |
[/item] [/accordion]
Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.